ÖVRIGT / Diverse / Golvurna 15837434
nr 1583 7434
Golvurna
Konstmaterial. Höjd: 46 cm, diameter: 32 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:07:49
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr